категорії: афіша події

DVA у Донецьку

теґи: концерт DVA
Початок: 22.10.2011 21:00
Закінчення: 22.10.2011 23:00
Місце: Rлуб "Орешек" (ТРЦ «Декор Донбас»)
Адреса: Донецьк, вул. Генерала Антонова, 4
Предмет події: два Кількість відвідувачів: 2

  

 

Чеський гурт DVA вдруге відвідає Україну, щоб здивувати 12 міст казковим фолком вигаданих народів. У Донецьку чеський дует побуває вперше. Це буде десята за рахунком точка маршруту DVA – найбільшого туру іноземного гурту, що коли-небудь відбувався на території України.

Дует DVA – Ян Краточвіл (Він, Jan Kratochvíl) та Бара Краточвілова (Вона, Bára Kratochvílová) – створює свій музичний космос з особливою, лише їм двом зрозумілою мовою. На двох десятках інструментів вони грають фолк, техно, хіп-хоп та кантрі у власному, ні на що не схожому виконанні.

Музика DVA нереально-індивідуальна та архетипна водночас . Вона викликає шквал емоцій та торкає підсвідомі глибини. Музичний критик BBC Чарлі Гіллетт назвав дебютний альбом DVA Fonók, також номінований на престижну чеську премію «Ангел», одним із найкращих альбомів 2009 року. А свою другу платівку HU дует з успіхом представив Чехії, Австрії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Словенії,
Угорщині та Україні.

«Переварюю музику і враження, боюся розгубити їх… І французів я почула, і Бразилію, і мадярів… Прямо полотна Гогена перед очима скакали», – ділились враженнями слухачі після київського концерту. Тож восени DVA знову приїдуть до України, щоб у їхній незвичайний музично-
фантастичний світ могло зануритись ще більше людей. А до початку туру українська публіка матиме нагоду познайомитись із DVA на одному з найбільших українських open-air’ів – фестивалі АртПоле.

Вартість – 20 грн.

Почути-побачити DVA можна тут, але запис – то лише ескіз, що не передасть всієї енергетики та вражень «живого» виступу :

http://www.youtube.com/watch?v=bWOu9q2l5wA
http://www.youtube.com/watch?v=gIsk3sYWPH4
facebook mp3: http://www.facebook.com/hudba2

Організатор: NaturalEast за підтримки Чеського Центру в Києві –www.czechcentres.cz/kiev

Подія на Last FM , ВКонтакті

 
Я був там