ДахаБраха рекомендує: DVA [cz] & Napszyklat [pl] у Crystal Hall

теґи: Napszyklat, концерт DVA
Початок: 28.10.2011 20:00
Закінчення: 28.10.2011 23:00
Місце: Crystal Hall
Адреса: Київ, Дніпровський узвіз, 1
Предмет події: два Кількість відвідувачів: 5

 

DVA у Києві

28 жовтня, 20:00

Концерт-хол "Crystal Hall"

 (Київ, Дніпровський узвіз, 1) 

Квитки та інформація: 044 5993161

Parter.ua: 044 2878787

Інтернет-квиток: http://ow.ly/6NE3I 

 

ДахаБраха рекомендує: DVA [cz] & Napszyklat [pl]!

28 жовтня о 20:00 у концерт-холі «Crystal Hall» (Київ, Дніпровський узвіз, 1) відбудеться концерт чеського електронно-акустичного дуету DVA в рамках масштабного всеукраїнського туру. «Фолк неіснуючих народів» запав у душу української публіки ще під час минулорічного візиту гурту. Від меланхолійно-іронічних, сюрреалістичних та несподіваних композицій, що їх двійко артистів видобувають двома десятками музичних інструментів, слухачі були у захваті. Тож цього разу на мапі туру 13 міст України, а також Санкт-Петербург і Москва. Ця безпрецедентна експедиція стане наймасштабнішим туром, що його коли-небудь здійснював іноземний гурт в Україні! 

Тільки у Києві до DVA приєднається польський проект «NaPszyklat», що поєднав у собі хіп-хоп, нойз та аналогову електроніку. На останньому альбомі гурту є спільна композиція з «DVA», тому спільний виступ невипадковий і  їх трансові ритми, де, як на великому і чіткому виробництві, все і всі – на своїх місцях, звучатимуть на одній сцені із фолком неіснуючих народів. 

 

 

Електронно-фолковий коктейль з домішками техно, хіп-хопом та кантрі супроводжуватиметься також віджеїнгом Маркети Ліса – однієї з авторок неймовірних кліпів DVA. Тож вечір слухачі проведуть в оточенні дивовижних персонажів, вигаданих мешканців казкових світів. А можливо, ці образи не здадуться такими вже незнайомими, адже нереально-індивідуальна музика DVA водночас дуже архетипна. Тож мандручи світом вигаданого етно, слухач має всі шанси опинитися на хвилях власного підсвідомого!

– Дует DVA –  Ян Кратохвіл (Він, Jan Kratochvíl) та Бара Кратохвілова (Вона, Bára Kratochvílová) – експериментальний електронно-акустичний проект із Чехії. Вони подають власне неймовiрне бачення музики безлiччю способiв. Вони надихаються музикою концертних залiв i цирку, вiдтворюють танго за допомогою бiтбокса, оздоблюють зворушливий фолк кларнетом. Музичний критик BBC Чарлі Гіллетт назвав дебютний альбом DVA Fonók, також номінований на престижну чеську премію «Ангел», одним із найкращих альбомів 2009 року. А свою третю платівку HU дует з успіхом представив з концертами більш ніж у 20 європейських країнах. 

 

 

Організатор: NaturalEast http://naturaleast.net/ 

Партнери: Чеський Центр в Києві, Чеське Міністерство Культури, Польський інститут,

Інформаційні партнери: Мережа блогів про культуру Сумно?Ком, Kontora Pravylo, АртПоле, Фестиваль «Захід», Autotravel.ua

Вартість: перші 100 квитків – 100 грн, решта – 150 грн.

 

Last.fm: http://www.last.fm/event/2058778+DVA+-+NaPszyk%C5%82at+in+Kyiv

VK: http://vkontakte.ru/event30829548

FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=199596590113510

LAM:  cz-napszyklat-pl

 
Я був там