категорії: блоґ-запис

Конкурс на листівку ДаґаДани! (ПОДОВЖЕНО!!!)

теґи: DagaDana, ЕгоЇсти, конкурс, Листівка

DagaDana

  ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕ ВСТИГ ВЗЯТИ УЧАСТЬ – ще є вихідні! йо! :)

Роботи прийматимуться до понеділкового ранку – 9:00 28.03.2011!!!

До нас прийшло безліч листів з проханнями подовжити конкурс, особливо від офісних планктончиків, які не можуть творити по буднях, хехе! то ви ще встигнете взяти участь ;))

Друзі! Як ви вже знаєте з 27 квітня по 7 травня відбуватиметься супермасштабний тур польсько-українського етно-електронно-джазового гурту ДаґаДана (DagaDana).

Якщо ви слухали вже їх, то маєте знати, що ДаґаДана – насправді – вигадАна! і ще й Весела од рана!

Ми пропонуємо усім взяти участь в конкурсі на найкращі листівки, присвячені творчості цього гурту.

Роботи приймаються на мейл naturaleasts@gmail.com. Розміри – 100*190 мм. Ми відберемо всього 6 робіт. Вони будуть надруковані тиражем у 20 тисяч кожна і розповсюджені у 35 містах України в мережі EgoIsty. Ви отримаєте 20 тисяч власних візитівок, а також подарунки від гурту – диск та запрошення на концерт для двох! :) В конкурсі також беруть участь і польські художники - http://www.facebook.com/event.php?eid=210170638993353


Вигадана ДаґаДана співає українською та польською. Цьогоріч вони взяли премії одразу в двох номінаціях в найпрестижнішій музичній премії Польщі "Fryderyk". Відкриття року в Польщі і кращий альбом – у гурту, який співає наполовину українською? Чи є на землі ще яка-небудь країна, крім Польщі, де це можливо? 

В Україні ДаґаДана не така знана, як у Польщі і жодного великого туру в них ще не було. В турі вони відвідають Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Рівне, Львів, Київ, Вінницю, Одесу, Кіровоград, Кривий Ріг та Дніпропетровськ! Організатор – NaturalEast за підтримки Польського Інституту в Києві.

для ознайомлення всі пісні останнього альбому доступні тут:http://dagadana.bandcamp.com/album/malenka :)

З повагою, Ваші
НатуралІсти та ЕгоЇсти