категорії: блоґ-запис

В турі від Львова до Донецька DVA створять новий альбом про Україну!

теґи: два, всеукраїнський тур, новий альбом

Попри те, що DVA concerts– це й справді усього двоє музикантів – Ян та Бара Краточвілови, цей проект можна вважати альтернативним джерелом енергії, адже натхнення та запалу, що їх випромінює ця пара, вистачає, щоб зарядити позитивом усіх оточуючих! Кожен їхній концерт перетворюється на виставу, а тур – на експедицію з численними відкриттями.


З 11 по 29 жовтня DVA не лише виступлять в 13 українських містах, Санкт-Петербурзі та Москві, а й запишуть новий альбом на основі диктофонних записів, що їх робитимуть у кожному пункті свого насиченого маршруту.


Таким чином, відчуті та почуті «Двома» українські міста зазвучать у композиціях нової платівки, вихід  якої заплановано вже на наступний рік! Першим треком альбому буде пісня про залізничну станцію в Пардубіце – відправну точку, звідки почнеться мандрівка чеського дуету до України (відео).
Нагадаємо, що за 3 тижні туру DVA відвідають Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Вінницю, Київ, Кіровоград, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Луцьк, а також Санкт-Петербург і Москву, здійснивши наймасштабніший тур, що коли-небудь відбувався за участю іноземного гурту в Україні!