категорії: афіша події

DVA у Санкт-Петербурзі

теґи: концерт DVA
Початок: 26.10.2011 20:00
Закінчення: 26.10.2011 23:00
Місце: Клуб "J-Walker"
Адреса: Санкт-Петербург, Грибоедова, 36
Предмет події: два Кількість відвідувачів: 1

  

 

Чеський гурт DVA вирушає у другий всеукраїнський тур, щоб здивувати 13 міст казковим фолком вигаданих народів. Також чехи завітають до Москви та Санкт-Петербурга.

Дует DVA – Ян Краточвіл (Він, Jan Kratochvíl) та Бара Краточвілова (Вона, Bára Kratochvílová) – створює свій музичний космос з особливою, лише їм двом зрозумілою мовою. На двох десятках інструментів вони грають фолк, техно, хіп-хоп та кантрі у власному, ні на що не схожому виконанні.

Музика DVA нереально-індивідуальна та архетипна водночас . Вона викликає шквал емоцій та торкає підсвідомі глибини. Музичний критик BBC Чарлі Гіллетт назвав дебютний альбом DVA Fonók, також номінований на престижну чеську премію «Ангел», одним із найкращих альбомів 2009 року. А свою другу платівку HU дует з успіхом представив Чехії, Австрії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Словенії,
Угорщині та Україні.

«Переварюю музику і враження, боюся розгубити їх… І французів я почула, і Бразилію, і мадярів… Прямо полотна Гогена перед очима скакали», – ділились враженнями слухачі після київського концерту. Тож восени DVA знову приїдуть до України, щоб у їхній незвичайний музично-
фантастичний світ могло зануритись ще більше людей. А до початку туру українська публіка матиме нагоду познайомитись із DVA на одному з найбільших українських open-air’ів – фестивалі АртПоле.

Вартість – 400 рублів.

Почути-побачити DVA можна тут, але запис – то лише ескіз, що не передасть всієї енергетики та вражень «живого» виступу :

http://www.youtube.com/watch?v=bWOu9q2l5wA
http://www.youtube.com/watch?v=gIsk3sYWPH4
facebook mp3: http://www.facebook.com/hudba2

Організатор: NaturalEast за підтримки Чеського Центру в Києві –www.czechcentres.cz/kiev

Подія Last FM

 
Я був там